Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Rikuperohet pas helmimit, armiku i përbetuar i Putin i çon mesazh nga spitali

Politikani opozitar, Alexei Navaly, ka postuar një foto nga spitali në Berlin ditën e sotme, i ulur në shtratin e dhomës dhe i rrethuar nga familja e tij.

Ai tha se tani mund të marrë frymë lirisht pavarësisht se ishte në gjendje të rëndë kohë më parë pas helmimit në avion.

Politikani opozitar, Alexei Navaly, ka postuar një foto nga spitali në Berlin ditën e sotme, i ulur në shtratin e dhomës dhe i rrethuar nga familja e tij.

Ai tha se tani mund të marrë frymë lirisht pavarësisht se ishte në gjendje të rëndë kohë më parë pas helmimit në avion.

“Përshëndetje, jam unë Navalny dhe më mungoni të gjithë,” shkruajti ai në postimin e bërë në Instagram.

“Kam vështirësi në bërjen e gjërave, por mund të marr frymë lirisht,” tha ai.
Lideri i opozitës dhe kundërshtari i njohur i Putin, u helmua javë më parë teksa pritej të udhëtonte për në Berlin.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet