Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Atentati me tritol në kryeqytet, Salianji: Qeveria përkëdhel bandat, Shqipëria vend i pasigurt

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji ka reaguar për dy ngjarjet që tronditën kryeqytetin mbrëmjen e kësaj të marte.

Salianji vë theksin tek mungesa e sigurisë ndërsa shprehet se qeverisja është degraduar.

Me kryeministrin Edi Rama, sipas tij Shqipëria është kthyer në një vend të pasigurt për të jetuar.

Reagimi Salianjit:

Vrasje, larje hesapesh, drogë, trafiqe, korrupsion endemik, rendi dhe siguria përtokë, qeverisja ka degraduar!

Qeveria përkëdhel bandat dhe kamxhikon të varfërit!

Shqipëria me Edi Ramën është kthyer në një vend të pasigurt për të jetuar!

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet