Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Video/ Fëmija juaj nuk pushon së qari? Kjo mama e ka gjetur zgjidhjen

Një nënë e re ka gjetur zgjidhjen për të bërë fëmijën e saj të pushojë së qari.

21-vjeçarja fillojë të imitojë fëmijën e saj duke u hedhur e përplasur në tapet.

Ava e vogël ka ndaluar lotët menjëherë duke nisur të qeshë, sapo pa nënën e saj në tokë.

Vajza 18 muajshe është mahnitur nga lëvizjes e mamasë së saj.

“Më erdhën në majë të hundës tekat e fëmijës sim, vendosa të sillem si ajo,” shkruan me humor 21-vjeçarja në Instagram.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet