Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

“Në jetë duhet të gjesh dikë që…” Të kapur dorë për dore, Dojna poston foton romantike me të dashurin misterioz

Dhe që thoni ju Dojna Mema sapo na publikoi një super foto me një super dedikim për partnerin (sidomos në pikën e tretë) dhe na i shkriu zemrat fare.

Ajo ndodhet prej ditësh në veri të Shqipërisë ku po shijon disa ditë pushimi, por vetëm pak minuta më parë ka treguar se nuk ndodhet vetëm, as me familjen, por në shoqërinë e personit që i ka marrë zemrën.

Ajo ka postuar një foto ku shihet e kapur për dore me të dashurin e saj, portretin e të cilit ende nuk na e ka zbuluar, teksa ka shkruar:

Ne jete duhet te gjesh dike qe te dashuron, kujdeset per ty dhe te ben foto te bukura.
P.s : kriteret e mesiperme nuk jane vendosur sipas rendesise

Kjo është hera e parë që moderatorja na zbulon të dashurin e saj dhe ne mezi po presim të mësojmë se kush është fatlumi që i ka vjedhur zemrën.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet