Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Horoskopi per diten e sotme, 12 shtator 2020

Dashi
Duhet te kuptonis e refuzimet ndodhin, dhe ju duhet t’i kaloni ato. Gjithsesi mos hiqni dorë nga dëshirat tuaja derisa të realizoni atë çfarë dëshironi.

Demi
Shpesh ndodh që disa gjëra të vogla të jenë të thella. Kjo është padyshim e vërtetë në jetën tuaj aktualisht. Bëni kujdes me faturat e papaguara. Nuk është koha për të shpenzuar para për sende të panevojshme.

Binjakët
Disa gjera qe mund të ndodhin sot, mund t`ju detyrojne të toleroni gjëra që nuk i kuptoni. Mund t’ju kërkohet të bëni diçka që nuk është stili juaj. Pas një periudhe do të mund të mësoheni me këtë.

Gaforrja
Sot mund te keni një ide te çmendur, por ka shumë gjasa që të funksionojë. Problemi i vetëm që mund të keni është se kush do t’ju bashkohet në këtë aventurë. Është koha e duhur për të zgjedhur dikë që jeni përpjekur ta njihni më mirë.

Luani
Eprori juaj në punë mund të ketë nevojë për ndihmën tuaj. Pikërisht për këtë arsye mund t’ju duhet të shtyni një çështje personale. Megjithatë, një ndërprerje e programit tuaj mund t’ju sjellë shanse të reja.

Virgjëresha

Planet tuaja do të ecin mire. Optimizmi është ende pasuria juaj më e mirë. Gjërat, si në aspektin personal ashtu edhe profesional, do të jenë në favorin tuaj.

Peshorja
Jeni në kërkim të ideve dhe eksperiencave të reja. Bëni gjithçka që mundeni për të fituar sa më shumë njohuri. Sa i përket marrëdhënies në çift, parashikohet një ditë e vështirë.

Akrepi
Nuk duhet te hezitoni të shprehni mendimin tuaj kur shihni diçka që ju duket e padrejtë. Duhet të përpiqeni më shumë për të qëndruar i patundur. Njerëzit që përdorin hile ose gënjeshtra për të marrë atë që duan kanë ndonjëherë edhe aftësinë të “kontaminojnë” gjithçka dhe të gjithë përreth tyre. Prandaj mos u mendoni dy herë për të vendosur sa më shumë distancë në lidhje me ta.

Shigjetari
Mund të mendoni se po flisni qartësisht, por disa persona mund t’ju keqinterpretojnë plotësisht. Sa i përket aspektit financiar, do të jetë një ditë e mbarë.

Bricjapi
Keni aftesine t’i bëni njerëzit të lumtur lehtësisht sot. Mos e nënvlerësoni influencën që mund të keni në humorin e të tjerëve. Sa i përket marrëdhënies në çift, nuk përjashtohen surprizat.

Ujori
Ju presin situata interesante, pasi të vini re diçka të pazakontë në sjelljen e dikujt. Ai/ajo do të kënaqet nga vëmendja juaj dhe do të shprehet para jush. Përpiquni ta ruani sekretin që ju besuan.

Peshqit
Per personat e kesaj shenje eshtë e lehtë të shihni më të mirën te gjithçka dhe te të gjithë. Do të jeni shumë tërheqës për dikë pranë jush. Priten momente mjaft të bukura gjatë kësaj dite./bw

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet