Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Zjarr i madh në repartin e COVID-19, ja si nxiton stafi për të shpëtuar pacientët

Skena që shihni në video mund të kishte përfunduar në tragjedi kur makineria mori flakë në spitalin e Vadodara, në perëndim të Indisë.

Por mjekët e shpejtë arritën të largojnë pacientët dhe nga zjarri nuk u plagos asnjë.

Në video shihet që mjekët rrethojnë pacientin që është më pranë flakëve dhe e shtyjnë drejt daljes.

Sapo ata largohen një tym i frikshëm nis të dalë nga makineria. Pastaj ka edhe flakë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet