Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Kompania shqiptare nxjerr në treg paketën e sigurimit Anti-COVID

Kompania e sigurimeve Sigal eshte pershtatur me kohen dhe ka nxjerre ne treg nje pakete te dedikuar situates se pandemise.

Duke qene se perballja me koronavirusin eshte kthyer ne nje situate aspak te lehte edhe per ata qe e kalojne, pasi ekziston nevoja per trajtim shendetesor ne aspektin e kontrolleve dhe te mjekimeve, PAKETA E SIGURIMIT ANTI-COVID, ofron nje sere sherbimesh e lehtesirash te cilat jane njoftuar ne faqen zyrtare te kompanise:

➡ÇFARË PËRFSHIN:
✅Nuk ka kufizim moshe për sigurim shëndeti
✅Ofron sigurim jete për mosha më të reja se 65 vjeç
✅Mundëson të konsultoheni me mjek, pa shkuar tek ai
✅Ju mundëson të merrni shpërblim fiks edhe pse mund të mos keni fatura shëndetësore
✅Ofron zbritje deri në 50% për analizat e CT, analizën serologjike, etj

➡SI MUND TA MERRNI KËTË PAKETË?
✅Aplikoni pnline për çdo anëtar të familjes
✅Prisni aprovimin dhe linkun e pagesës
✅Polica 1 vjeçare e sigurimit do të dërgohet me e-mail dhe do të ketë datë fillimi 15 ditë pas pagesë së primit

✅👇Për të MËSUAR MË SHUMË mbi “TELEFONO NJË MJEK” klikoni në:

Telefono një mjek

➡PLOTËSO FORMULARIN për paketën COVID-19 dhe POROSIT ONLINE👇:

SIGUROHU NGA COVID-19

SIGURIMI I JETËS DHE SHËNDETIT ANTI-COVID19!

🟢MENDO TË JETOJMË MË MIRË SË BASHKU! 🟢MENDO SIGURIMIN E JETËS DHE TË SHËNDETIT ANTI-COVID19!🟢MENDO SIGURIMIN ME SIGAL UNIQA GROUP AUSTRIA!✅”TELEFONO NJË MJEK”:📌 Për KONSULTIMIN E SIMPTOMAVE dhe TRAJTIMIN 24/7 me një MJEK SPECIALIST✅DIAGNOSTIKOHU dhe MERR ZBRITJE: 📌 Për ÇDO SHËRBIM DIAGNOSTIKUES të kësaj sëmundje✅TRAJTOHU dhe PËRFITO: 📌 3,000 LEKË NË DITË në rast SHTRIMI NË SPITAL📌 2,000 LEKË NË DITË në rast MJEKIMI NË SHTËPI📌 20,000 LEKË NË VIT në rast se mjeku ju rekomandon TRAJTIM ME MEDIKAMENTE✅SIGURIM JETE:📌Në RAST FATKEQËSIE deri në 1,000,000 LEKËTË DISTANCUAR, POR BASHKË PËR TË PËRBALLUAR COVID-19!✅👇Për të MËSUAR MË SHUMË mbi “TELEFONO NJË MJEK” klikoni në:https://sigal.com.al/telefono-nje-mjek-sigaluniqa/ ➡PLOTËSO FORMULARIN për paketën COVID-19 dhe POROSIT ONLINE👇:https://sigal.com.al/shendet-dhe-aksidente/sigurimi-privat-i-shendetit/sigurohu-nga-covid-19/ #sigal #sigaluniqa #PorositOnline #ANTICOVID19 #TelefonoNjëMjek

Gepostet von SIGAL UNIQA am Montag, 24. August 2020

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet