Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“Nuk o lirë…..”, Leonora Jakupi kundër taksës në rrugën e Kombit

Vendimi i qeverisë shqiptare për vendosjen e taksës tek “Rruga e Kombit”, ku qytetarët kosovarë janë të detyruar të paguajnë 10 euro për çdo hyrje-dalje në Shqipëri, ka sjellë shpesh pakënaqësi nga qytetarët por edhe reagime nga personazhe të njohur.

Së fundi, këngëtarja Leonora Jakupi ka reaguar në llogarinë e saj sociale në Instagram, ku duket e pakënaqur. Për të 10 euro janë shumë:

“10 euro vajtje-ardhje, nuk o lirë Bile të isha la në det”- ka shkruar Leonora përkrah fotos.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet