Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“Noja” kthehet në hit, vajza nga Kamza bën tatuazhin emrin e tij në krah

Me shumë mundësi, teksa keni ndezur celularin ditën e djeshme, në rrjet keni parë një emër i cili është bërë hit, Noja.

Ngjarja është e tillë, nëse ende nuk jeni në dijeni:

E reja në Shkodër arrestohet se kërcënoi, rrahu dhe i shpërndau videon në rrjetet sociale 22-vjeçares se shkoi me të dashurin e saj

Sonte në mbrëmje në redaksinë e joqalbania ka mbërritur një video teksa shihet një e re nga Kamza që ka bërë në krah një tatuzh me emrin “Noje”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet