Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Ngacmoi seksualisht të miturën në Qerret, lirohet 60-vjeçari nga Kavaja

Gjykata e Kavajës ka caktuar masës e sigurisë “arrest shtëpie” për një 60-vjeçar, i cili akuzohet se ka ngacmuar seksualisht një të mitur.

Sipas burimeve thuhet se shtetasi me inicialet A.Sh., akuzohet se ka ngacmuar në zonën e Qerretit një 13-vjeçare.

Ndërkohë, ishte prokuroria ajo që kërkoi këtë masë sigurie ndërsa Gjykata e ka në fuqi.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet