Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Kultivoi parcelën me kanabis në pyll, por u zbulua, arrestohet matjani

Ditën e sotme në Mat u arrestua një 53-vjeçar gjatë operacionit të koduar “Kurdaria” për kultivim të kanabisit.

I arrestuari është Myslim Kola banues në fshatin Kurdari, nga ku mori emrin operacioni. Kola kishte kultivuar 50 rrënjë kanabis në një zonë të pyllëzuar të fshatit.

Dje në Mat u gjetën dhe u asgjësuan 320 rrënjë kanabis.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet