Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Koronavirusi prek edhe bibliotekën e Durrësit, dyshohet për 4 punonjës të infektuar

Koronavirusi prek edhe bibliotekën e Durrësit. Kështu pasi një punonjëse ka shfaqur simptomat e COVID-19, i është nënshtruar testit bashkë me 3 punonjës të kësaj bibliotekë, ndërsa ky institucion është mbyllur.

Sipas burimeve thuhet se aktualisht punonjësit e kësaj biblioteke janë izoluar në banesat e tyre, në pritje të përgjigjes së tamponit.

Ndërkohë, sot janë dezinfektuar ambientet e bibliotekës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet