Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Vrasja e shqiptarit me dy plumba në kokë në Greqi, ja çfarë ka zbuluar ekzaminimi makroskopik

Autoritetet greke vijojnë hetimet masive për zbardhjen e vrasjes së 58-vjeçarit shqiptar me plumba në kokë. Shqiptari u gjet i pajetë në Kavala, në vendin ku po punonte për mbledhjen e ullinjve.

Mediet fqinje raportojnë se ekzaminimi makroskopik ka zbuluar se bëhet fjalë për një veprim kriminal. Sipas raportimeve, shqiptari punonte si punëtor në një fermë të zonës, ndërsa është gjetur me dy plumba në kokë.

Autoritetet vijojnë të mbledhin informacion për të sqaruar motivet e vrasjes, ku po shihet edhe nëse viktima kishte ndonjë mosmarrëveshje financiare apo persona me persona të tjerë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet