Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Sherr për domino në Vlorë, dy të moshuar plagosin njëri- tjetrin me gurë

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në qytetin e Vlorës pasditen e kësaj të marte, ku protagonistë kanë qenë dy të moshuar.

Ato po luanin domino, por loja nuk ka shkuar ashtu siç duhet, duke bërë që të moshuarit të godasin njëri- tjetrin me gurë.

Mësohet se ato kanë marrë disa fraktura në trup, e për pasojë janë dërguar në spital.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet