Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Sherr mes dy grupeve te rinjsh, shefi i policisë vetëm shikon

Një rrahje mes dy grupeve të të rinjve ka ndodhur mesditën e sotme në veri të Kosovës.

Një video e publikuar shfaq se si ka ndodhur kjo rrahje, të cilës i ka parapritë një tjetër para tri javëve.

Ndonëse shpërndahen grushte e shqelma, kjo nuk i lë shumë përshtypje shefit të ndërrimit të policisë, Milija Milosevic, raporton Indeksonline.

Në pamje, shefi i policisë shihet duke e ndjekur live rrahjen, por duke mos vepruar fare në rast.

VIDEO

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet