Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Prrenjas/ Shoferi humb drejtimin, makina përfundon në lokal. Plagoset lehtë një grua

PRRENJAS

Një aksident automobistik ka ndodhur këtë pasdite në afërsi të Prrenjasit.

Shoferi ka humbur drejtimin e automjetit, me të cilin po lëvizte.

Si pasojë, makina ka përfunduar në një lokal aty pranë.

Nga aksidenti i ndodhur, është plagosur një grua. Ajo është dërguar në spital, ku po merr mjekimin e duhur.

Bëhet me dije se gruaja është jashtë rrezikut për jetën.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet