Plagosja me armë në Shkodër, dalin pamjet e para nga vendi i ngjarjes

Aktualitet
Plagosja me armë në Shkodër, dalin pamjet e para nga vendi i

Dalin pamjet e para nga vendi ku u plagosën Edison Gjeka dhe Ndue Pali, të dy 24-vjeçarë. Siç shihet nga videoja, në rrugë duket një motor, me të cilin lëviznin dy të plagosurit.

Policia e Shkodrës ka rrethuar zonën ndërsa në ndihmë për kapjen e autorëve kanë shkuar edhe FNSH-të.

Deri më tani dihet që autorët janë larguar me një makinë “Audi” në ngjyrë të zezë.

ME TE LEXUARAT