Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Pamje nga Elbasani/ Fundi i gushtit, reshje të dendura shiu dhe breshër

Afrimi i shtatorit duket se po vë përherë e më shumë në pah kapriçot e motit.

Reshje të dendura shiu janë regjistruar pak minuta më parë në Elbasan, të shoqëruara me breshër.

Siç mund ta shihni në videon e siguruar nga Top Channel, pamjet përngjajnë me një ditë fundvjeshte apo edhe dimri.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet