Pamje nga Elbasani/ Fundi i gushtit, reshje të dendura shiu dhe breshër

Aktualitet
Pamje nga Elbasani/ Fundi i gushtit, reshje të dendura shiu dhe

Afrimi i shtatorit duket se po vë përherë e më shumë në pah kapriçot e motit.

Reshje të dendura shiu janë regjistruar pak minuta më parë në Elbasan, të shoqëruara me breshër.

Siç mund ta shihni në videon e siguruar nga Top Channel, pamjet përngjajnë me një ditë fundvjeshte apo edhe dimri.

ME TE LEXUARAT