Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Grabitet dyqani i Rozana Radit, lypësi vjedh paratë dhe kërkon 1 mijë lekë

Biznesi i veshjeve të Rozana Radit ka rënë pre e një grabitjeje ditën e djeshme, pasdite.

Rozana ka publikuar videon e marrë nga kamerat e saj të sigurisë teksa shihet një lypës minoren, ku shihet djaloshi teksa futet në dyqan.

Ai sheh me vëmendje vërdallë mos vjen ndonjë person dhe shkon tek pjesa ku mbahen paratë, më pas teksa ai përballet me shitësen, largohet me shumën e parave por fillimisht i kërkon asaj 1 mijë lekë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet