Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Foto/ Leonora Jakupi revoltohet ndaj kryeministrit

Vendimi i qeverisë shqiptare për taksën tek “Rruga e Kombit”, ku qytetarët kosovarë janë të detyruar të paguajnë 10 euro për çdo hyrje-dalje në Shqipëri, ka sjellë shpesh pakënaqësi nga qytetarët, por edhe reagime nga personazhe të njohur.

Së fundmi, këngëtarja Leonora Jakupi ka reaguar në llogarinë e saj sociale në Instagram, ku duket e pakënaqur. Për të 10 euro janë shumë:

Edhe politikë kosovarë kanë patur kritika për taksën, ndërsa kryeministri Edi Rama është i vendosur që ajo të mos hiqet.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet