Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

U kthye pak ditë më parë nga Londra, maskat terrorizojnë emigrantin në Elbasan, i marrin…

Gjatë fundjavës persona ende të paidentifikuar kanë vjedhur banesën e një emigranti në fshatin Muçaj të Elbasanit.

Burime jo zyrtare bënë me dije se hajdutët kanë hyrë në banesën e një emigranti që ishte kthyer nga Anglia pak ditë më parë dhe kanë marrë aty një sasi të madhe parash, si dhe sende me vlerë. Paraprakisht dyshohet se autorët kanë bashkëpunuar me një të afërm të emigrantit për të realizuar qëllimin e tyre.

Policia e Elbasanit ka dokumentuar ngjarjen dhe po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve të dyshuar të kësaj vjedhjeje, që ka alarmuar familjen e emigrantit të kthyer nga Londra pranë prindërve të tij në fshatin Muçaj.

Ndërkohë, policia lokale nuk ka dhënë detaje rreth ngjarjes, por sipas informacineve jo zyrtare, thuhet se autorët e vjedhjes kanë hyrë në banesë të maskuar dhe të armatosur.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet