Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Tenton të vrasë veten, 20 vjeçarja nga Kavaja vetëplagoset me armë zjarri

KAVAJË- Një 20 vjeçare në Kavajë ka tentuar t’i japë fund jetës me armë zjarri. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Mengaj në Kavajë, ku 20 vjeçarja me iniciale B. K., në gjendje depresive dyshohet se është vetëplagosur me armë zjarri.

Ajo u dërgua menjëherë në spitalin e Durrësit dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet