Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Shpërthim i fuqishëm në Shkodër/ Shkrumbohet banesa, fatmirësisht shpëtojnë familjarët

Një shpërthim i madh është dëgjuar në lagjen Dërgut të Shkodrës. Për pasojë, është përfshirë nga zjarri banesa ndërsa dyshohet të jetë shkaktuar nga një bombul gazi.

Sipas burimeve thuhet se zjarri ka rënë në një banesë në lagjen Dergut, ku fatmirësisht të gjithë pjesëtarët e familjes kanë mundur të dalin jashtë pa u lënduar.

Zjarrfikëset kanë mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe kanë shuar flakët, duke shpëtuar banesën, ndërsa është djegur garazhi i makinës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet