Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Sherr në Pogradec, qëllohet me thikë një person

Një person është plagosur me thikë në Pogradec. Mësohet se pas një konflikti të castit mes fqinjëve në Zagorçan një person u qëllua me thikë.

I plagosuri është transportuar në spital për ndihmë mjekësore dhe ndodhet në reanimacion.

Policia vijon hetimet për zbardhjen e ngjarjes. Sherri ka ndodhur pasditen e sotme.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet