Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Rëndohet bilanci në Kosovë/ Koronavirusi shkakton 13 viktima në 24 orë, raportohen 99 raste të reja

Kosova ka shënuar sërish një bilanc tragjik viktimash nga COVID-19 në 24 orët e fundit, pasi IKSHPK njoftoi për 13 të vdekur.

Ndërkohë sinjale inkurajuese vijnë nga rastet e reja të cilat sot ranë nën 100.

Kosova regjistroi 99 raste të reja por duket se bilanci i viktimave vijon të jetë ende i lartë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet