Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“Pse me flet?”/ Dalin detaje te tjera nga plagosja ne Pogradec

Të tjera detaje dalin nga ngjarja në Pogradec, ku një 30-vjeçar mbeti i plagosur pas një konfikti me fqinjin e tij.

Autori i plagosjes identifikohet si Fatos Cocka, i cili ka kanosur me mjet preres dhe sëpatë 30-vjecarin Dorjan Rusi, e per pasoje ky i fundit ka marre plage ne trup, ndersa mesohet se eshte ne gjendje te rende në reanimacion.

Bëhet me dije se fillimisht, sherri nisi në lokalin e fshatit me pretekstin “Pse me flet”. Teksa Dorjan Rusi po largohej drejt banesës së tij, autori e ndoqi nga pas dhe e goditi me mjete të mprehta.

Nderkohe, autori i ngjarjes është shoqëruar në ambientet e Komisariatit për veprime të mëtejshme proceduriale.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet