Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Preket nga COVID-19 punonjësja e Bashkisë Elbasan, i merren tamponat edhe të tjerëve

Ka rezultuar e prekur me COVID-19 një punonjëse e bashkisë Elbasan.

Deri tani kanë bërë tamponin të gjithë personat që kanë pasur kontakt me të prekurën, për shkak të punës, ndërsa institucioni vijon të jetë i hapur.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet