Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Mjekët rusë zbardhin ngjarjen e Alexei Navalny, nuk është helmuar…

Spitali Charité lëshoi një deklaratë duke thënë se “provat klinike tregojnë një dehje përmes një substance që i përket grupit të frenuesve të kolinterazës”.

“Gjendja e tij është ende serioze, por jo kërcënuese për jetën”, thoshte deklarata.

Ai u sëmur në një fluturim të brendshëm në Rusi të enjten, ku u dyshua për një helmim të mundshëm.

Mjekët rusë në deklaratë theksuan se në trupin e kreut të opozitës, nuk është gjetur ndonjë përbërje helmimi. Ata janë shprehur se z. Navalny vuan nga sheqeri i ulët në gjak. K.K/LajmiFundit.al

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet