Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Lezhë/ Makina përplaset me motorin, lëndohet shoferi, dërgohet me urgjencë në spital

Një aksident ka ndodhur orët e para të kësaj dite në qytetin e Lezhës, tek Kryqezimi i Rriles janë përplasur një motor dhe një makinë.

Sipas të dhënave të policisë drejtuesi i makinës, ka ngelur i dëmtuar, ku edhe është dërguar menjëherë në spital për të marrë ndihmën e njevojshme nga mjekët.

Shërbimet ndodhen në vendgjarje për të bërë zbardhjen e shkaqeve të aksidenti.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet