E rëndë në Vlorë! Gjendet i mbytur një person rreth 60 vjeç në ‘Plazhin e Vjetër’

Aktualitet
E rëndë në Vlorë! Gjendet i mbytur një person rreth 60

Një person është gjetur i mbytur në zonën quajtur ‘Plazhi i Vjetër’ në Vlorë. Personi kishte hyrë në det dhe trupi i pajetë iu gjet pikërisht në ujë.

Ndërkohë nuk dihet ende identiteti i viktimës teksa mësohet se ai është rreth 60 vjeç.

Këtë vit më shumë mbytje ka pasur në Durrës teksa tragjike ishte ngjarja e Velipojës ku 17- vjeçarja Enisa Doda ra nga motori i ujit, pa jelek mbrojtës dhe u mbyt në det.

ME TE LEXUARAT