Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Durrës/ Fëmija ecte me gjyshen në bulevard, e përplas makina me shpejtësi

Një makinë që udhëtonte me shpejtësi të lartë ka përplasur një fëmijë mbrëmjen e sotme në bulevardin “Dyrrah” në Durrës.

Ngjarja ka ndodhur pak minuta, ndonëse është lajmëruar, policia dhe ambulanca nuk kanë mbërritur ende në vendngjarje.

Sipas raportimit të saj, fëmija ka qene duke ecur me gjyshen kur është përplasur.

Ndihmën e parë të miturit, që fatmirësisht është jashtë rrezikut për jetën ia kanë dhënë disa pushues shqiptarë nga Maqedonia e Veriut.

Ky bulevard është kthyer në shqetësim për vendasit e pushuesit, pasi është kthyer në arenë shpejtësie për shoferë të ndryshëm.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet