Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Neymar nuk i mban dot lotët në finalen e Champions League

Sulmuesi brazilian Neymar nuk i ka mbajtur lotët mbrëmjen e sotme.

Gjyqtari Orsato, vërshëlleu fundin e finales së LK, mes PSG-së dhe Bayern Munich, që u fitua nga gjermanët me rezultatin 0-1, falë golit të Coeman në minutën e 59-të.

Teksa po përshëndetej me futbollistin Alaba, Neymar, nuk i ka mbajtur dot lotët në këto moment.

Neymar Junior u mundua të japë maksimumin në këtë ndeshje, shpërtheu në lot, pasi priste diçka më shumë.

Ai besonte se ekipi i tij mund të fitojë, por i kushtuan rastet e humbura në pjesën e parë, pasi Manuel Neuer ishte në natën e tij duke bërë disa pritje fantastike qe cuan dem sulmet e PSG.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet