Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Në aksin Qafë Thanë- Prrenjas merr flakë makina në ecje e sipër, ja janë dyshimet e para

Në aksin rrugor Qafë Thanë- Përenjas një makinë tip “Benz” ka marr flakë në ecje e sipër e për pasojë është shkrumbuar i gjithë mjeti.

Nga burimet paraprake dyshohet se zjarri është aksidental e fatmirësisht nuk raportohen njerëz të lënduar.

Njoftimi i Policisë:

Prrenjas/ Informacion paraprak: Në aksin rrugor Qafë Thanë- Prrenjas, në lëvizje e sipër ka marrë flakë mjeti tip “Benz” në pronësi të shtetasit H.K., banues në Pogradec, dhe si pasojë është djegur plotësishtë mjeti.

Nuk ka dëme në njerëz dhe nga hetimi paraprak dyshohet se zjarri është aksidental.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për dokumentimin e plotë të ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet