Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Sherr në Divjakë, qëlloi me thikë një 34-vjeçar në lokal dhe u fsheh në kanal, kapet i riu

Një sherr në një lokal në në fshatin Spolatë në Divjakë ka përfunduar me një të plagosur me thikë.

Ai është A.K. 34 vjeç, banues në Gradishtë, ndërsa autori është 30 vjeç nga i njëjti fshat me inicialet E. T. i cili pas ngjarjes u fsheh në një kanal, por arratia zgjati shumë pak minuta, pasi u arrestua.

Ngjarja ndodhi paraditen e sotme rreth orës 10:20. Në cilësinë e provës materiale u gjet dhe u sekuestrua thika. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet