Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Ngacmoi seksualisht një grua, kapet durrsaku! Arrestohen edhe dy vëllezër që u rrahën për tokën

Dy vëllezër janë arrestuar në Krujë, pasi janë konfliktuar fizikisht mes tyre pas një sherri për tokën. Dy të arrestuarit janë .S., 58 vjeç dhe F.S., 60 vjeç. Dy vëllezërit kanë pësuar edhe dëmtime të lehta nga konflikti fizik.

Gjithashtu në Durrës është arrestuar një 55-vjeçar me inicialet H.K. Policia thotë se 55-vjeçari është denoncuar nga një grua, sepse në periudha të ndryshme kohore e ka ngacmuar seksualisht duke kryer veprime të turpshme.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet