Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Mori peng 18-vjeçarin se i dhunonte të bijën, Gjykata lë në burg babanë e vajzës

Gjykata e Elbasanit ka caktuar masat e sigurisë “Arrest me burg” për Astrit Kushin, i cili mori peng dhe dhunoi 18-vjeçarin Luka Haxhiun.

I riu akuzohet nga prokuroria se përndiqte dhe shantazhonte të bijën e Kushit, dukei marrë para.

Janë shpallur në kërkim dy bashkëpuntorët e tij, Gentian Shara dhe Oligert Kushi, që ndihmuan në rrëmbimin e adoleshentit.

Nga ana tjetër, për Haxhiun, Gjykata ka vendosur masën “detyrim paraqitje”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet