Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Bën për spital 38-vjeçarin me sende të forta, policia arreston fierakun! Në kërkim 2 bashkëpunëtorët e tjerë

Një 38-vjeçar me inicialet M. K është arrestuar në Fier, pasi është përfshirë në një sherr masiv së bashku me disa persona të tjerë.

38-vjeçari së bashku me dy persona të tjerë, E. Xh., 27 vjeç dhe A. Xh., 24 vjeç, pas një konflikti për motive të dobëta, kanë goditur me sende të forta shtetasin S. A., 38 vjeç, banues në Fier, i cili ndodhet në Spitalin Rajonal Fier nën kujdesin e mjekëve.

Aktualisht policia po punon për arrestimin e dy personave të tjerë, ndërsa do të përballen në gjykatë me akuzën “Plagosje e rëndë me dashje e kryer në bashkëpunim”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet