Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Sherr mes disa personave në Sarandë, plagosen me sende të forta dy prej tyre, arrestohen dy tjerë

Policia e Sarandës ka arrestuar dy persona, pas një sherri për motive të dobëta të ndodhur në lagjen nr. 1 të këtij qyteti.

Sipas uniformave blu, dy të arrestuarit janë konfliktuar me dy persona të tjerë, duke iu shkaktuar dëmtime me sende të forta.

Njoftimi i policisë:

Pas një konflikti për motive të dobëta, Policia ka vënë në pranga shtetasit S. K., 55 vjeç dhe M. K., 18 vjeç, banues në Sarandë.

Kapja dhe arrestimi i tyre u bë pasi ditën e djeshme, në lagjen nr. 1 Sarandë, këta shtetas në bashkëpunim me njëri-tjetrin janë konfliktuar për motive të dobëta me dy shtetas të tjerë.

Si pasojë e konfliktit janë dëmtuar me sende të forta shtetasit O.A dhe F.N, të cilët kanë marrë ndihmë mjekësore në Spitalin e Sarandës dhe janë jashtë rrezikut për jetën.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet