Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Nuk i dhanë mjekimin e duhur/ Kjo është 36-vjeçarja që ndërroi jetë në Shijak (Foto-Emri)

Personi që shihni në foto është 36-vjeçarja, që humbi jetën një ditë më parë në Shijak, në rrethana ende të paqarta, ndërsa dyshimet ishin se se mjekët nuk i kanë dhënë mjekimin e duhur.

Ndërkohë, pritet autopsia për të zbuluar shkakun e vërtetë të vdekjes së saj. Një ditë më parë, policia procedoi penalisht dy mjekët e Qendrës Shëndetësore të Shijakut, me detyrë mjekë familjeje, për dyshime se nuk i kanë ofruar mjekimin e duhur viktimës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet