Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

I sekuestrohet drogë me vlerë 400 mijë euro në bodrumin e banesës, pranga shqiptarit në Itali

Një shqiptar në Itali ka përfunduar në pranga, pasi ishte përfshirë në trafik droge. Arrestimi i tij u bë në zonën e Malnates, ku ai dhe shpërndante drogën.

Mediat italiane raportojnë se gjatë kontrollit në banesë, shqiptarit, identiteti i të cilit nuk dihet, iu gjetën 53 kg marijuanë, të cilën e kishte fshehur në bodrum.

Mësohet se lënda narkotike ishte fshehur në 7 kuti të mëdha kartoni, ndërsa nëse ajo do të dilte në treg do të kishte një vlerë prej 400 mijë eurosh.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet