Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Deputeti i PS-së rezulton pozitiv me koronavirus, merr oksigjen tek Infektivi

Një tjetër deputet socialist është prekur nga koronavirusi. Burime bëjnë me dije se deputeti i PS në Vlorë Edmond Leka ka rezultuar pozitiv disa ditë më parë.

Ditën e djeshme ai është shtruar në spitalin Infektiv ku po trajtohet me oksigjen.

Më herët në radhët e PS, e kanë kaluar koronavirusin kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj si dhe deputeti Elio Hysko.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet