Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Arrestime e gjoba, ç’ndodhi në Durrës gjatë 24 orëve të fundit, policia e ashpër me shoferët

Policia e Durrësit vijon Planin-Operacional “ROADPOL GUSHT 2020”, ku vetëm gjatë 20 ditëve të muajit gusht ka arrestuar 15 drejtues mjetesh, për vepra të ndryshme penale.

Sipas uniformave blu, në të gjithë qarkun e Durrësit, gjatë 20 ditëve të muajit Gusht janë vendosur 798 masa për përdorim të celularit gjatë drejtimit të mjetit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet