Taksia përplas biçiklistin në Tiranë, dërgohet me urgjencë në spital

Aktualitet
Taksia përplas biçiklistin në Tiranë, dërgohet me

Një aksident rrugor ka ndodhur ditën e sotme në qendër të kryeqytetit. Mësohet se një taksi ka përplasur një biçikletë në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”.

Drejtuesi i biçikletës ka mbetur i plagosur nga përplasja dhe është dërguar me urgjencë në spital, ku po merr ndihmë mjekësore.

Shkaqet e aksidentit nuk dihen ende. Policia ndërkohë ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave.

ME TE LEXUARAT