Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Taksia përplas biçiklistin në Tiranë, dërgohet me urgjencë në spital

Një aksident rrugor ka ndodhur ditën e sotme në qendër të kryeqytetit. Mësohet se një taksi ka përplasur një biçikletë në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”.

Drejtuesi i biçikletës ka mbetur i plagosur nga përplasja dhe është dërguar me urgjencë në spital, ku po merr ndihmë mjekësore.

Shkaqet e aksidentit nuk dihen ende. Policia ndërkohë ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet