Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Gaboi objektivin dhe vrau me 14 plumba shokun e ngushtë, Stjuart Smakajn s’i mban lotët para gjykatës!

Gjykata e Shkodrës ka dhënë sot masën arrest me burg për Stjuart Smakajn autorin e vrasjes së Gledis Krajës dy ditë më parë. Smakaj sot përballë togave të zeza nuk e ka mbajtur dot vetën dhe ka shpërthyer në lot pasi siç është mësuar vrasja ka qenë aksidentale, pasi Gledis Kraja ishte shoku i ngushtë i 29-vjeçarit.

Stjuarti ka qëlluar 14 herë mbli Gledisin me Kallashnikov, ndërsa në momentin e vrasjes ka qenë së bashku me të vëllanë, Sebastianin. Objektivi i Stjuartit ka qenë pronari i një mobilerie, më të cilin ka patur një konflikt të çastit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet