Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Burri vdiq nga COVID, nëna me dy fëmijët kryejnë vetëvrasje sepse ndiheshin të turpëruar

Një prej vendeve më të prekura nga Covid-19 është edhe India me një numër të madh viktimash.

Mes tyre është dhe 52-vjeçari Narasiah, i cili nuk arriti të fitonte betejën me virusin vdekjeprurës.

Duke marrë shkas nga kjo, pas tij, gruaja dhe dy fëmijët u vetëvranë përpara shtëpisë sepse ndiheshin të turpëruar në fshat.

Parimi Snuneetha 50-vjeç, djali i saj Narasaiah Phanikumar, 25-vjeç dhe vajza Lakshmi Aparna 23 vjeçe besohet se janë futur në një depresion të thellë pas vdekjes së të dashurit të tyre nga COVID-19.

Policia pretendon se dëshpërimi i tyre arriti kulmin, kur u detyruan të dërgonin për në banesën e fundit të ndjerin krejt të vetëm, pasi miqtë dhe të afërmit nuk ishin të pranishëm për t’i shpëtuar një infektimi të mundshëm.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet