Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Zhduket pa gjurmë shqiptarja në Greqi, nënë e 4 fëmijëve

Zhduket pa gjurmë një nënë shqiptare në Greqi.

Sipas mediave greke, bëhet fjalë për një 27-vjeçare, e identifikuar si Antonia Nikolla, e cila jetonte në Heraklion, Kretë.

Sipas ekriti.gr, denoncimin e zhdukjes në Polici e ka bërë burri i saj, me të cilin ka kontaktuar për herë të fundit, pasditen e 12 gushtit.

Shqiptarja e zhdukur është nënë e 4 fëmijëve.

Një burim i tha ekriti.gr, se 27-vjeçarja la një shënim për burrin e saj, duke i lënë një shënim personal por nuk jepen detaje se çfarë.

Vizion Plus mëson se nëna 27-vjeçare nuk mori asgjë me vete kur ka ikur nga shtëpia.

Mësohet se vajzat ka si tatuazh një çelës.

Policia po punon në lidhje me rastin në fjalë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet