Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Pirlo i tregon derën yllit të Juventusit

Andrea Pirlo bëhet gati për fillimin e punës si trajner i ri i Juventusit.

Pirlo vazhdon të planifikojë ekipin e Juventusit për sezonin e ri.

Trajneri i ri i “Bianconerëve” është duke marrë vendime të rëndësishme përfshirë largimin e futbollistëve që nuk janë pjesë e planeve të tij.

Gianluca di Marzio nga Sky Sport raporton se Douglas Costa është futbollisti i radhës që do të ndahet nga skuadra kampione në Serie A.

Ylli brazilian kaloi një stinor të vështirë në Torino me lëndime të vazhdueshme.

Manchester United është klubi i vetëm deri më tani që ka shfaqur interesim për transferimin e tij.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet