Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Ngjarje tragjike në Gramsh, 40-vjecari gjendet i mbytur në rezervuar

Policia e Gramshit njofton se kanë gjetur të mbytur në një rezervuar një shtetas 40 vjec.

Personi që u gjet i mbytur është shtetasi V.L, i dyshuar me probleme mendore.

Njoftimi i policisë:

Gramsh/ Informacion paraprak

Në fshatin Duzhë, Gramsh, është gjetur i mbytur në rezervuar shtetasi V.L., 40 vjeç, banues në fshatin Duzhë , Gramsh, me probleme mendore.Nga këqyrja e kufomës nuk janë konstatuar shenja dhune.

Vijon puna për zbardhjen dhe sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet