Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Maqedonia e Veriut raporton dy viktima nga koronavirusi në 24 orë, shënohen 108 raste të reja

Maqedonia e Veriut për të dytën ditë radhazi ka shënuar 2 viktima nga COVID-19. Ndërkohë numri i të infektuarve në ditë ka pësuar një rënie sot pasi u shënuan 108 rate të reja.

Po ashtu numri i të shëruarve ka qenë përsëri më i lartë pasi 112 persona fituan betejën me COVID-19 në 24 orët e fundit.

Shkupi kishte sërish më shumë raste, 45 ndjekur nga Kumanova me 18 dhe Shtipi me 11.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet