Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

I moshuari në Memaliaj rezulton pozitiv në testin e koronavirusit

Një i moshuar në Memaliaj të Tepelenës ka rezultuar pozitiv me koronavirus.

I moshuari ishte kthyer nga pushimet në Greqi dhe kishte shfaqur shenja të virusit.

Pasi ka kryer tamponin në Sarandë, ai ka rezultuar pozitiv ndaj Covid-19.

I moshuari u vendos në karantinë, ndërsa paralelisht ka nisur hetimi epidemiologjik për këtë rast.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet